piątek, 19 kwietnia 2013

Spacerownik pospolity

Dzisiejsze zdjęcia są Ajfonowe(z telefonu) więc musicie wybaczyć słaba jakość. A właściwie nie będę się rozpisywać, bo mam dla Was, krótką relację z popołudniowego spaceru, I choć drzewa jeszcze nie zielone,to termometr wskazywał 26 stopni także było cieplutko. Antoni ma na sobie czapeczkę z daszkiem koszulkę marki H&M, pumpy marki NEXT i buty sportowe marki NIKE. Uroczy?środa, 17 kwietnia 2013

GWIAZDA to JA!


 W tym temacie chyba nie będziemy polemizować, bo Antoni to bezwzględna gwiazdeczka całej rodziny. Co prawda potrafi już nieźle dać się we znaki, ale potrafi tez być przesłodki... W tej stylizacji Antoni ma na sobie spodnie marku Cubus, które rosną razem z nim od sierpnia, koszulkę i sweterek marki H&M oraz sportowe buty marki NIKE no i nieodparty urok osobisty:)
Buziak!
środa, 10 kwietnia 2013

Roczek mam!

Tak moi kochani właśnie dziś minął mi cały okrągły rok! Coś tam sobie już mówię, prawie chodzę i najpiękniej na świecie pokazuje jakie mam problemy. Uwielbiam słodkie pomarańcze, które wydają mi się kwaśne. Przytulaczki to moi przyjaciele, a piesek na kółkach to ulubiona zabawka. Bez karuzelki z dżunglą nie potrafię zasnąć i mam najukochańszego tatę na świecie, a no i właśnie słowo "tata"opanowałem jakieś pięć miesięcy temu! Uwielbiam banany, kubusiowy mus z truskawką i pyszną cielęcinkę na obiad. Łobuzuje jak na chłopca przystało przyciskając wszelkie guziczki w domu i gryząc kable, ale sami zobaczcie jaki jestem uroczy!