piątek, 29 czerwca 2012

Gdy jest za gorąco...

Upał to dla bobasów katorga. Trzeba wiec pomóc im znieść to jak najlepiej- także strojem! Dlatego drogie mamy, gdy jest nam gorąco to naszym dzieciom też, wic nie zakładajmy im czapeczek i skarpetek, bo to zbedne gadżety. Dziś temperatrura w naszym mieście osiągała 36 stopni, więc Antoni miał na sobie jedynie delikatne ogrodniczki marki NEXT w gwiazdki- w końcu GWIAZDA musi się prezentować! 
środa, 27 czerwca 2012

Stylówka "na eleganta"

Są takie chwile w życiu bobasa, kiedy powinien wyglądać jak na bobasa przystało elegancko. Antoni (choć jeszcze tegoo nie wie) zapewne odziedziczył po tacie i mamie chęć do wygladania dobrze w każdej sytuacji. 
Takim momentem były chrzciny. Trzeba było jakoś fajnie odziać maluszka, a jednocześnie uniknąć ubierania go w jakiś śmieszny i sztywny mini-garnitur. Tu z pomocą przyszedł nam niezawodny H&M. Gdzie moim i Antosia oczom ukazało się zwykłe klasyczne body z przypominającym kontrafałdy wykończeniem, które zwieńczała elegancka mucha! Antoś wygląda w nim bosko zresztą sami oceńcie. Jak sądzicie czy to dobry wybór na tego rodzaju imprezy?

wtorek, 26 czerwca 2012

Lato, latem, a pogoda czasem zawodzi...
...w takie właśnie "niby letnie" dni niemowlak też musi się ubrać, ale w co?
Tutaj odwieczny problem mam. Bo przecież nie można dziecka przegrzać, ale i zimno mu być nie może. Na ratunek przychodzi metoda na cebulkę- wtedy zawsze nadmiar ciuchów możemy zdjąć. I tak na dzisiejsze 14 stopni Antoś ubrał szare body z Cubus'a na to dresowe spodnie w stylu "You can dance" H&M oraz bluze rozpinaną w kolorze wesołego turkusu No Name. Bluza spisuje się fajnie, bo jest łatwa do zdjęcia niestety zamek nie spełnia swojej roli, gdyż tak mały bobas co chwilę chaczy o niego brodą. Warto raczej na dłuższy spacer lub do nosidełka gdzie dzidzia siedzi wybrać coś na guziki!
A Wy jak ubieracie maluszki na takie dni?
poniedziałek, 25 czerwca 2012

Witajcie!
Na początek słów kilka o czym bedzie ten blog i dlaczego taki powstał?
Blog bobasfashion to blog o modzie dla małych dzieci, takich od momentu urodzenia. Głównym bohaterem bloga bedzie Antoni mój 2 miesięczny synek. Razem z tatą Antosia uwielbiamy modę i dlatego postanowiliśmy stworzyć coś. czego jeszcze w takiej wersji w Polsce nie ma. Wiem, że mogę zostać oskarżona o egoizm i permanentne manierowanie dziecka, ale tak nie jest! Na naszym blogu znjadziecie także porady na temat jakości danych ubranek, ich przydatności, tego jak dziecko się w nich czuje, co przeszkadza ? Wszystko w oparciu o to, by nasz bobas wyglądał ślicznie- nie zawsze wydając masę pieniędzy. W końcu dzieci tak szybko rosną.